Personal Video Database

Personal Video Database programı video ve benzeri programları arşivleme ve katalog halinde arşivlemenize yarayacak bir yazılım türüdür. Farklı arayüzü ve veritabanı mantığı sayesinde oldukça estetik bir arayüz ile hizmet veren program filtreleme mantığı i
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 2.7 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Bolide Software
Film arşivleme ve veritabanı oluşturma programı
Personal Video Database programı video ve benzeri programları arşivleme ve katalog halinde arşivlemenize yarayacak bir yazılım türüdür. Farklı arayüzü ve veritabanı mantığı sayesinde oldukça estetik bir arayüz ile hizmet veren program filtreleme mantığı ile de kullanıcı dostu olmayı başarıyor.

Personal Video Database yazılımı eklentiler ile geliştirilebilir özelliği ile geniş bir kitle tarafından da kullanılmak için bir sebep olarak görülüyor.

Bu kurulum dosyasının içinde son sürüme ait eklentiler mevcuttur. İleri düzey bir bilgisayar programcısı iseniz bu eklenti dosyalarından yararlanarak yazılım hakkında bilgi sahibi olabilir ve diğer görüntü arşivleme yazılımları ile daha rahat bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Personal Video Database programının diğer önemli özelliği ise ?Ödünç verme yönetimi?. Evrensel bir kod sistemi ile yazılmış ve birçok programlama dilini de desteklemektedir. Bu nedenle tüm sistemlerde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Personal Video Database indir